1. lékařská fakulta Univerzita Karlova 1. lékařská fakulta Univerzita Karlova Oční klinika
02.12.2016

Informace o zkoušce z oftalmologie

Závěrečná zkouška z oftalmologie

• podmínkou je zápočet z oboru - poslední den stáže
  • praktická zkouška - poslední den stáže
  • závěrečná ústní zkouška

K závěrečné zkoušce z oftalmologie je nutné se přihlásit ON LINE na fakultních stránkách  http://sis.lf1.cuni.cz

Termíny pro ústní zkoušení jsou průběžně vypisovány tak, aby každý kruh měl možnost splnit zkoušku nejpozději během dvou týdnů následujících po absolvování stáže. Proto je v poznámce uvedeno pro který kruh je termín vypsán. Pokud se na tento termín přihlásí studenti z jiných kruhů, může se stát, že budou z termínu vyškrtnuti, pokud by tím blokovali možnost přihlášení těch, pro které je termín vypsán (ale mohou se přihlásit studenti s ISP, pokud náhradně stážovali s tímto kruhem). Pokud Vám ze závažných důvodů nevyhovuje žádný z nabídnutých termínů, je možné se výjimečně dohodnout jinak. V takovém případě napište, prosím, na adresu sekrpred(zavináč)vfn.cz  popř. volejte na 22496 3030.

Za obsah této stránky odpovídá: Obsah výuky. počet zobrazení: 6506 poslední aktualizace: 02.12.2016
Hodnocení: Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.